SAKĀRTOJUMI DABĀ -  burvīgā dabas vietā - Lāčupītes dendrārijā, starp priedēm un rododendriem! 

11.jūnijā un 1.septembrī - Sistēmiskās modelēšanas darbnīcas, 29.jūlijā - Sistēmiskais darbs ar regresijām, jeb dvēseles reinkarnācijām. Seko informācijai e-pastā un kalendārā!

SISTĒMISKĀ MODELĒŠANA – uz nākotni orientēts sistēmisko prakšu veids, kurā meklēsim resursus pagātnē un veidosim to saderību ar saviem mērķiem, vēlmēm un nodomiem nākotnē. Apskatīsim iespējamos šķēršļus un labākos attīstības virzienus kādā izvēlētā ceļā vai projektā. Izjutīsim iespējamo sadarbību un attiecības ar citiem cilvēkiem savā nākotnē. Īpaši noderīgi tiem, kas kaut ko grasās uzsākt, kaut ko attīstīt, vai kam trūkst skaidras sajūtas par savu tālāko ceļu dzīvē. 

SISTĒMISKĀS REGRESIJAS - Sistēmisko sakārtojumu prakses ietvaros ceļosim savas dvēseles iepriekšējās dzīvēs, izlīdzināsim tur atstātās daļas un līdzpaņemtās programmas. Pasākums notiks brīnišķīgā dabas vietā - Lāčupītes dendrārijā, starp priedēm un rododendriem, klātesot visām dabas stihijām un vietas Gariem!

ŠĪ IR TĀ REIZE, KAD ŅEMT LĪDZI bērnus, vīrus, kaķus un citus radus / draugus, kam ir interese par šādām aktivitātēm. Var braukt ziņkārīgie bez sistēmisko prakšu pieredzes - vilšanās gadījumā blakus ir jūra un visriņķī Latvijas ainavai eksotisks mežs. 

DALĪBAS MAKSA pēc garīgās ekonomikas principa - cik katrs jūtas ieguvis no šī pasākuma. Ģērbties tā, lai var brīvi sēdēt sūnās un mētrās. Līdzi jāņem sedziņa vai paklājiņš sēdēšanai. Līdzi jāņem atvērts prāts, elastīga uztvere un neliels 'groziņš' uzkodām.

VAR IERASTIES UN ATSTĀT pasākumu brīvi pēc savas vēlēšanās, sākot no 16.00, bet obligāta sākotnējā pieteikšanās! Darbosimies tik ilgi, cik būs vēlēšanās un cik atļaus laika apstākļi.
CEĻA NORĀDES UN PRECĪZU TIKŠANĀS VIETU uzzināsi pēc pieteikšanās! 
Lūdzu atsaukties tos, kas varētu ņemt kādu līdzbraucēju un tos, kas vēlas dalīt ceļu ar kādu. Uz šo vietu maršrutā Rīga - Kolka ir arī labas sabiedriskā transporta iespējas.
PIETEIKTIES pa tālr.: 29393605, e-pasts: marijabk@inbox.lv

SAKĀRTOJUMUS VADĪS Marija Blūma-Kauliņa, šamaniski sistēmisko prakšu meistare, Lāčupītes dendrārija uzraudzītāja un kopēja.
PAR VADĪTĀJULASIET: http://zemesvejs.mozello.lv/

11.jūnija sakārtojumu laikā:

  
 
 

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .